Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOp. Dr. Fatih Adanacıoğlu+90 545 938 1234Sekreter Didem Hanım

Kızlık Zarı Dikimi Urfa

Kızlık Zarı Dikimi Urfa

Şanlıurfa Kızlık Zarı Dikimi

Şanlıurfa kızlık zarı dikimi özellikle genç kızlarımız tarafından ilgilenilen bir konudur. Bakirelik ülkemizin bir çok kesminde evlilik çağındaki kızlarımızdan eşleri tarafından beklenmektedir. İnsanlar sosyal hayatlarında bir çok kişi ile tanışır bir kısmını arkadaş edinir bir kişi ile de hayatını birleştirmek ister.

Evlilik için hazırlıklar yapar ve aile olmak ister.Bu yolda bazen işler umulduğu gibi gitmemektedir. Bazen insanların huylarını geç algılayabilmekte bazende ailelerin anlaşmazlığa düştüğünü görebilmekteyiz. Bu gibi sebeplerden ötürü ayrılıklar olmaktadır. Bir çift ayrıldığında bazen kalıcı izler kalabilmektedir.

Özellikle kızlık zarı bozulabilmekte ve yeniden evlilik düşünüldüğünde bu bir engel olarak kızlarımızın karşısına çıkabilmektedir. Bir çok farklı şekilde kazalarda bu bozulmalara neden olmakta ve kızlık zarı kalıcı bir şekilde etkilenmektedir. Böyle durumlarda kızlık zarının yeniden onarılması gerekmektedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi ile bu gerçekleşebilmektedir.

Şanlıurfa Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Şanlıurfa kalıcı kızlık zarı dikimi adından da anlaşılacağı üzere kızlık zarının kalıcı olarak onarılması işlemidir. Yani yeniden kanayabilecek sağlamlığa kavuşmasıdır. Kalıcılığı ilk ilişkinize kadar ömür boyu sağlam kalır. Flep tekniği denilen özel bir teknikle yapılır.İşlem ortalama 20 dakikada biter. Ağrısız bir işlemdir. Flep tekniği uygulanmak için kızlık zarı özel bölgesine anestezi verilir. Dikim işlemi boyunca ağrı, sızı hissetmezsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimine gelirken çekingen,stresli ve gergin olabilirsiniz. Bu son derece doğal bir durumdur.Ama bu işlemi yaptıran tüm kızlarımız bu ruh halindedir. Ama işlemi yaptırırken bu kadar kolay ve rahat olacağını bilmiyordum bilseydim daha önce gelirdim demektedirler. O yüzden kendinizi fazla yormdan gönül rahatlığıyla işleme gelebilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası dikkat etmeniz gereken önerilerimiz şunlardır;

  1. Bölgenin kuru ve temiz kalmasına özen gösterin,
  2. Deniz,havuz ve küvete bir ay boyunca girmeyin,
  3. Bir ay boyunca dar ve sert pantolonları sık giymeyin,
  4. Bir ay boyunca koşma ve spordan uzak durun,
  5. Size yazılan reçeteyi tarife uygunşekilde düzenli kullanın.

Şanlıurfa Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Şanlıurfa geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen genç kızlarımızın bilmesi gereken bu işlemin yanızca düğüne yakın dönemde yapılabilceği olmasıdır. Geçici kızlık zarı dikimi ortalama 10 dakika sürer ve anestezili olduğundan acısız bir işlemdir. Gelip işlemi yaptırıp dönmeniz çok kısa sürede olur.

Kalıcı kızlık zarında olduğu gibi geçici kızlık zarı dikimi de tamamen gizlilik içinde olur ve kesin sonuç alırsınız. Geçici kızlık zarı dikiminde de kalıcı kızlık zarı dikiminde olduğu gibi %100 sonuç alırsınız.

Şanlıurfa Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Şanlıurfa kızlık zarı dikimi fiyatları işlemin türüne göre değişmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi ücreti ve kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı farklı olmaktadır. Genel olarak kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici kızlık zarı dikimi fiyatına göre daha yüksek olmaktadır.

Kızlık zarı dikimi fiyatları önemli olduğu kadar doktorunuzun bu konudaki tecrübesi asıl farkı yaratandır. Bu nedenle ücret araştırması yaparken fiyat ve doktorun bu konudaki tecrübe aynı anda değerlendirilmelidir.

Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOP. DR. FATİH ADANACIOĞLUKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 12340545 938 1234