Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOp. Dr. Fatih Adanacıoğlu+90 545 938 1234Sekreter Didem Hanım

G Noktası Büyütme

G Noktası Büyütme

G Noktası Büyütme

"G-Spot" terimi, Türkçe'deki karşılığı olan G noktası, anatomik olarak vajina içinde olan ve vajina girişine yaklaşık 4-5 cm mesafede (vajinanın ön iç duvarında) bulunan, vajinanın cinsel ilişki sırasında haz almada en hassas olduğu bölgeyi ifade eder.

G noktası, uyarıldığında orgazm kalitesini ve cinsel zevki artıran, vajinanın ön duvarında bulunan sinir dokusu ile çevrili bir alandır. G noktasını ilk tanımlayan Alman doktor Dr. Gräfenberg'in isminin baş harfinden almıştır.

G noktası dolgusu, özellikle son dönemlerde cinsel hayatlarında eski hazzı bulamayan veya cinsel hayatlarına renk katmak isteyen kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

G Noktası Büyütme Nedir?

G noktasının hassasiyetini arttırmak için özel olarak tasarlanmış devrim niteliğinde bir prosedürdür ve bu kadınların cinsel uyarılma ve zevk için en çok arzu ettiği yöntemlerden biri haline gelmiştir.

Kadınların çoğu vajina orgazmına, klitoris orgazmına oranla çok daha zor ulaşabildiklerini belirtmektedirler.Genel olarak bir kadının cinsel ilişki sırasında vajina kanalının belli bir bölgesi daha hassastır. Bu nedenle birçok doktor ve seksolog G-Spot'un araştırılmasında yer almıştır.

Vajinanın üst kısmında, vajina açıklığının 4-5 cm içerisinde olan G noktası anatomik olarak klitorise bağlı bir sinir kompleksi içerir. Bu kompleks vajinal orgazm sırasında büyük rol oynar. Bu nokta yeterince uyarıldığında potansiyel olarak güçlü vajinal orgazm ve boşalmalara yol açar.

G noktası bölgesine hyaluronik asit dolgusu ile en az 6 ay süren tatminkar sonuçlar alınır. 10 dakikadan daha az bir sürede lokal anestezi ile yapılan basit ve güvenli bir yöntemdir.

G Noktası Dolgusu

Bu prosedürde, G Noktası boyutu arttırılarak kolaylıkla doğrudan uyarılabilen hale getirilir. Böylece daha fazla cinsel uyarılma üretebilen bir G noktasına sahip olursunuz.

G noktası büyütme tekniği, G noktasına dolgu yaparak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle G noktası daha belirgin,daha büyük ve daha duyarlı olmaktadır. İşlemde dolgu maddesini G noktasına belirli bir şekilde ve belirli bir hacimde enjekte ederek bu bölgeyi büyütmek amaçlanır. İşlem, lokal anestezi ile yapılan ve tamamlanması ortalama 8 dakika süren risksiz bir prosedürüdür.

Hastalar, uygulamadan birkaç saat sonra cinsel ilişkiye girebilir ve sonuçlarının tadını çıkarabilir. Dolgu maddeleri 6 ay sonra vücut tarafından emildiğinden, 6 ay sonra dolgu tekrarlanabilir.

G Noktası Büyütme Fiyatı

G noktası dolgu ücreti bütçenizi zorlayacak ücretler değildir. Etik nedenlerden dolayı internet ortamında fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak veya kliniğimize gelerek ücret ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

SORU SORABİLİRSİNİZ

* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOP. DR. FATİH ADANACIOĞLUKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 12340545 938 1234