Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOp. Dr. Fatih Adanacıoğlu+90 545 938 1234Sekreter Didem Hanım

Baby Vajina Estetiği

Baby Vajina Estetiği

Baby Vajina Estetiği

İngilizce de "Barbi doll vagina" şeklinde adlandırılan ve yurtdışındaki genç ve orta yaş grubu genç kız ve kadınların arasında çok popüler olmuş özel vajina görünümüne baby bebek vajina denmektedir.

Baby bebek vajinanın temel özelliği dışarıdan bakıldığında koyu vajina iç dudakları ve pembe vajina dokularının hiç birinin görülmemesidir. Yani dış taraftan sadece yarık görünür.Bu yarığın ismine Venüs çizgisi denir.

Baby Bebek Bajina Nasıl Yapılır?

Baby bebek vajina operasyonunda temel olarak üç prosedür uygulanır. Bazen bu üçlü işlemden iki tanesi yetebilmektedir.Bunlar;

Yeterli Labioplasti; Dışarıdan bakıldığında iç dudakların görünmemesi için özellikle arka kısımdan daha fazla olmak üzere iç vajina dudakları yeterince küçültülür.

Klitoral hoodoplasti; Klitoris şapkasıda denilen klitorisi örten derinin fazlalıkları uygun maksimum düzeyde alınarak klitorisin kabarıklığı ve kırışık görünümü giderilir.

Büyük dudak yağ dolgusu; Vajina büyük dudaklarının kilolu kadınlarda daha kabarık ve dolgun olduğunu bayanlar çevrelerinden de bilirler. Bunun temel sebebi vajina dış dudaklarının zaten vücut tarafından yağ depolamak için kullanılan bir doku olmasıdır. O yüzden özellikle şişman bayanlar da kilo verdikten sonra gerilen ve genişleyen vajina dudakları zayıflayınca kendini bırakır, kırışıklar ve sarkıklar oluşur. Bazen genetiksel ve yapısal olarak da sönük ince dış dudaklarda görülebilmektedir.

Baby vajinada temel özellik dışarıdan dolgun görünen dış dudaklar ve arasında sadece Venüs çizgisinin olmasıdır. Bu kozmetik görünümün kazanılması için sönük ince dış dudaklar kendi vücudunuzdan alınan yağ ile doldurulur. Bu ana üçlü prosedüre ihtiyaç haline eşlik edebilecek diğer estetik vajina operasyonlarıda eklenebilir. Bunlar vajina daraltma, G noktası ve vajina gençleştirme enjeksiyon uygulmalarıdır.

Barbie Vajina Estetiği

Baby Bebek Vajina

Resimde görülen baby bebek vajina görünümünün kazanılması için gerekli olan işlemler hastadan hastaya değişmektedir. Çünkü herkesin vajina dudak ölçüleri kişiden kişiye değişmektedir. Baby Bebek Vajina bu dudak ölçülerine göre yapılmalıdır.

Tüm operasyonların amacı öncelikle hastanın talepleri doğrultusunda yapılır. Baby bebek vajinoplasti genel olarak ortak bir talepdir.

Baby Vajina Estetiği Fiyatı

Baby bebek vajina ücreti tüm dünyada araştırılan konulardandır. Bu operasyon genital kozmetik-estetik bir operasyondur. Kozmetik ve estetik operasyonlar genel olarak zorunlu olmadıkça devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Ücretler Baby bebek operasyonuyla birlikte yapılan diğer genital estetik operasyonların olup olmamasına göre değişebilmektedir. Fakat genital güzellik operasyonları çok memnuniyet verici sonuçları çok tatminkar operayonlar arasındadır. Etik nedenlerden dolayı internet ortamında ücret bilgisi verememekteyiz.

Detaylı bilgi ve ücret bilgisi için iletişim numaralarımızdan bizi direk arayabilir veya kliniğimize direk gelerek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Baby Vajina Estetiği ile Vajina Daraltma

Vajina daraltma işlemi, Baby bebek vajina operasyonunu ile birlikte yapılabilir. Eğer vajina genişliği şikayeti varsa veya vajina gençleştirme isteği varsa vajina daraltma operasyonu da beraber uygulanır. Normal doğum, yaşlanma, kilo ve genetik gibi nedenler vajina dokusu zayıflamasına ve genişlemeye neden olabilir.

Vajina daraltma ameliyatında tonusunu kaybetmiş vajina kasları sıkılaştırılır, gevşemiş vajina dokusu daha sağlam ve dar hale getirilir. Operasyon süresi ortalama 30-45 dakikadır. Burada önemli husus vajina boyunca tüm vajinada daraltma sağlanmasıdır. Genel olarak genel veya spinal (belden) anesteziyle yapılır. Bazı durumlarda lokal anestezi ile de uygulanabilir.

SORU SORABİLİRSİNİZ

* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOP. DR. FATİH ADANACIOĞLUKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 12340545 938 1234