Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOp. Dr. Fatih Adanacıoğlu+90 545 938 1234Sekreter Didem Hanım

Kızlık Zarı Dikimi Yapan Hastaneler

Kızlık Zarı Dikimi Yapan Hastaneler

Kızlık zarı dikimi yapan hastaneler hangi hastanelerdir diye sıkılıkla araştırma yapılmaktadır. Yalnız kızlık zarı dikim hastenede yapılmaz ve genelde özel klinklerde yapılmaktadır.

Kadınlar için kızlık zarı dikimi çok önemli bir konudur ve bu konuda işlerini şansa bırakmak istemezler. Ben 16 yıllık süre zarfında kadınların bu konuda ezilmemeleri, dışlanmamaları için sorunlarının çözümünde yardımcı olmaktayım. Sizlerde bu konudan mustarip iseniz sizlere yardımcım olmam için kliniğime gelebilir ve sorununuzu sorun olmaktan kurtarabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikilir Mi?

Kızlık zarı çeşitli sebepler ile bozulabilir. Bozulan kızlık zarı sonrasında kadınlar bazen endişeye kapılırlar. Ancak kızlık zarı bozulduğu zaman dikilerek eski haline getirilerek kadınların bu sorundan kurtulmasına yardımcı olmaktadır.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık zarı nasıl dikilir? Kadınların en çok merak ettiği konudur. Kızlık zarı nasıl dikilir? Dikim sonucunda kesin kanar mı? Ne zaman dikilir gibi çeşitli sorular ile akıllarını sürekli meşgul etmektedirler. Kızlık zarı bozulduğu zaman kadınların evlilik süresine göre dikilerek ilk ilişki esnasında kesin kanama garantisi verilmektedir. Bu konuda bana gelen sayısız kadın hastalarımıza bu konuda yardım ederek onları açıklanması zor olabilecek durumlardan kurtulmalarına yardımcı olmaktayım.

Kızlık Zarı Dikim Çeşitleri Nelerdir?

Kızlık zarı dikimi kalıcı ve geçici olarak iki şekilde yapılmaktadır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi ile vajinanın yan duvarlarından alınan parça ile yeniden kızlık zarı yapılır. Ben kalıcı kızlık zarı dikiminde vajinal daraltma da yaparak vajinanın ilk halini almasını sağlamaktayım. Kalıcı kızlık zarı dikimi lokal anestezi ile yapılır ve ortalama 30 dakika sürmektedir. İşlem esnasında ya da işlemden sonra ağrı olmamaktadır. Kalıcı kızlık zarını evlilik sürenize en az bir ay var ise ya da planlarınız arasında şu an için evlilik yok ise bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikimi ömürlüktür.

Geçici kızlık zarı dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi işlemi evlilik sürenize 1 hafta kalmış ise tercih edebilirsiniz. İşlem lokal anestezi ile olup yaklaşık 20 dakika sürmektedir. İşlem esnasında sonrasında herhangi bir ağrınız olmamaktadır. Bu işlem esnasında kızlık zarı dikilerek ilişki esnasında %100 kanması sağlanmaktadır. İşlem esnasında kullanılan ip ten renginde olup partneriniz görmemektedir.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Kesin Kanama Olur Mu?

Yine kadınların en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Kızlık zarı dikiminden sonra kanar mı? Evet kızlık zarı doğru, tecrübeli bir doktor tarafından kızlık zar dikimi yapılırsa %100 kanmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Ağrılı Bir İşlem Midir?

Kızlık zarı dikimi lokal anestezi işlemi ile yapılmakta olup işlem sırasında ya da işlemden sonra herhangi bir ağrınız olmamaktadır.

Kızlık Zarı Dikiminde Doktor Seçimi

Kızlık zarı dikiminde en önemli faktör bence doktor seçimidir. Sizlerde bu kadar önem arz eden konuda doktor seçimine dikkat etmelisiniz ben bu konuda yıllardır kadınlara hizmet vermekte ve sorunlarına çözüm üretmekteyim. Şu ana kadar yapmış olduğum tüm kızlık zarı dikiminde hiçbir sorun yaşanmamış olup mutlak kanam sağlanmıştır. Sizlerde bu konuda bizlere güvenmelisiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Nedir?

Kızlık zarı dikim fiyatı da araştırılan ve merak edilen bir konudur. Ancak belirtmeliyim ki fiyattan çok işlemin sonucu açısından başarılı olarak gerçekleşmesi her şeyden önemlidir. Kızlık zarı dikim fiyatları yaklaşık olarak her merkezde aynı olmaktadır. Ben internet ortamında fiyat bilgisi vermeyi çok etik bir davranış görmüyorum. Sizlerde. İletişim numarasında bizleri arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Op. Dr. Fatih AdanacıoğluOP. DR. FATİH ADANACIOĞLUKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 12340545 938 1234